logo

Docenten

Via de gelinkte namen kan u een korte biografie vinden.

 .

Docenten 2015-2016

Peter Anthonissen, dramaturgie 1 en 2/ onderzoek en persoonlijke dramaturgie 3BA

Steven Beersmans, speltraining 1 en 2 (improvisatie) / 2BA eindmodule (Brecht)

Kris Cuppens, speltraining 1 en 2/teksttraining 1 en 2/conceptontwikkeling en artistiek onderzoek 1 en 2/scènes en monologen 3/2w grote productie 2/artistiek luik bacherlor- en masterproef, film/schrijven/maakstuk/reflectief luik bachelor- en masterproef/luca werkweek

Peter De Graeve, 3BA kunstfilosofie

Luc Devreese, 2BA eindmodule (Brecht)

Lieve Hermans, semiotiek van de ruimte 1 en 2/ coaching lichaam 3BA

Els Janssens, 1BA, 2BA tekstanalyse

Els Jourquin, 1BA, 2BA, 3BA, MA stem en spreken, dictie/artistieke stage/studentenbegeleiding

Geert Kestens, repertoire en literatuurgechiedenis 1 en 2/drama en maatschappij 1, 2 en 3/coördinator onderzoeksgroep/repertoire en voorstellingsanalyse 3

Lies Koopman, taalbeheersing (deelvak van tekstanalyse en taalbeheersing)

Els Olaerts, scènes en monologen 1 en 2

Sofie Saller, semiotiek van de beweging en het lichaam 1 en 2

Marina Smolders, zang, 2BA eindmodule (Brecht)

Jorre Vandenbussche, Shakespeare module

Barbara Vandendriessche, tekstraining 1/enscenering, scenografie en podiumtechnieken/ Scènes en monologen 2/ Eindmodule 1

Jos Verlinden, theatergeschiedenis 1 en 2/podiumtechnieken (deelvak van podiumtechnieken en enscenring en van enscenering, scenografie en podiumtechnieken)/ technische coördinatie/onderzoek

Sara Vertongen, 1BA Romanbewerking

Carl von Winckelmann, scènes en monologen 1/1BA eindmodule (Tsjechov)

 .

Gastdocenten

Pieter-Jan De Wyngaert, 2BA eindmodule (Brecht)

Sarah Eisa, begeleiding filosofie

Pieter Genard, teksttraining 2

Joost Horward, maakstuk

Johan Knuts, bachelorproef

Wim Lambrecht, semiotiek van de beeldende kunst

Freek Mariën, schrijven

Koen Monserez, 2BA eindmodule (Brecht)

Lenny Van Wesemael, film

Gerrit Valckenaers, semiotiek van het geluid 1 of 2 / film

Tom Van Bauwel, bachelorproef

Jan Van Camp, drama en psyche

Kasper Vandenberghe, Fysieke code

Karolien Verlinden, keuzevak

 

 .

SLO lerarenopleiding

 

 .

Buro

Geert Kestens, opleidingscoördinator

Kris Cuppens, artistiek coördinator

Carl von Winckelmann, artistiek coördinator

Stefanie Lambrechts, algemeen coördinator

 

Productiekantoor

Stefanie Lambrechts, algemeen coördinator

Kristof Van Perre, communicatie en coördinatie

Els Jourquin, trajectbegeleiding en coördinatie

Jos Verlinden, techniek en coördinatie

 

 .

Onderzoek

Kris Cuppens, implementatie onderzoek in curriculum

Geert Kestens, coördinator onderzoeksgroep, coördinator OPAK-onderzoek ‘De kunst van het gemis’

Benjamin Vantourhout, onderzoek

Evelien Verhegge, onderzoek

 .

Begeleiding Bachelorproeven

Steven Beersmans

Kris Cuppens

Els Olaerts

Barbara Vandendriessche

Sara Vertongen

.


Print pagePDF page